statystyki szczegółowe

Aktualności

Zagłębie Lubin - Polonia Bytom

• autor: fc_swidnica, 2011-04-02 20:50

W spotkaniu XX kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Zagłębie Lubin pokonało na własnym stadionie Polonię Bytom 2:0. Zwycięstwo podopiecznym Jana Urbana zapewnił w samej końcówce meczu Szymon Pawłowski, zdobywając bramki w 85 i 90 minucie. Czytaj "więcej>>".

Mecz z bytomską Polonią  był przysłowiowym meczem o 6 punktów. Nie mogliśmy jednak zmierzyć się kibicowsko z naszym rywalem, gdyż fanatycy Polonii nie mogli stawić się na tym spotkaniu z powodu odbywającej się wokoło naszego stadionu giełdy samochodowej, a Policja nie była w stanie zapewnić bezpieczeństwa. My możemy to podsumować tylko jednym zdaniem: Piłka nożna dla kibiców.

Od początku spotkania ruszamy z dobrym dopingiem, który momentami przeradzał się w bardzo dobry. W pierwszej połowie atmosfera była aż tak gorąca, że przez dłuższą chwilę bawiliśmy się bez koszulek.
Druga połowa w naszym wykonaniu również dobra i bardzo dobra. W samej końcówce meczu super zabawa na Przodku. Piłkarze wygrywają mecz dosyć szczęśliwie, zdobywając bramki w ostatnich 5 minutach. Bramki te przełożyły się w super zabawę trwającą jeszcze długo po meczu.

Podczas spotkania na Przodku pojawił się transparent upamiętniający kibica Arki Gdynia, który zginął dźgnięty nożem przez kibica wisły. Pokój jego duszy.